Bu gün sizlere blogumda Beaulis - Radiant It 910 Nude Glowu yorumlayacağım. Makyaj olur da highlighter olmaz mı hiç. Almayı seviyorum da çoğu zaman sürmeye üşeniyorum. Ama olsun seviyorum onları :) Beaulis markası gratislere geldi geleli uygun fiyatlarıyla gönlümüze taht kurdu. Ben de birkaç ürününü deneyimledim. Kapatıcısıyla ilgili de bi yazım olacak bugünlerde. Şimdi o pembe minik likit highlighterlardan bahsedicem. Hem şampanya tonlarında hem de inci parlaklığında tonu mevcut. Sanırım bi rengi daha var ama ben deneyimlemedim. Bugün şampanya tonundan bahsedicem. Rengimiz 910 nude glow. Alırken gerçekten numarayı anlamak güç. O kadar minik bi yere yazmışlar ki. Arka kısımda minicik yazıyor. Fotoğrafını da ekledim.
  Hele de yaz yaklaşmışken çok seveceğiniz bir ürün. Bronz tene ya da daha koyu tenlilere şampanya alt tonlu highlighterları daha çok yakıştırıyorum. Böyle yaldır yaldır bir highlighter değil öncelikle ince yapılı hafif ışıltıları olan bir aydınlatıcı. İçerisinde minik simler mevcut ama yüzde öyle sim sim bir görüntü oluşturmuyor.

  Eğer etkisini artırmak istiyorsanız toz bi highlighterla destekleyebilirsiniz. Ben pastelin stardust highlighterıyla kullanmayı seviyorum. Fondöteninize ya da bb kreminize karıştırıp ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Uygulama yaparken ben parmaklarımla tampon hareketlerle uyguladım. Islak bçr süngerle de uygulayabilirsiniz. Ben ışıltısını doğallığını sevdim. Böyle makyaj küpü görüntüsündense doğal makyajları seviyorum. Beğendiğim ve tekrar alabileceğim bir ürün oldu herkese tavsiye ederim bu aydınlatıcıyı da :)


                                             

  Beaulis markasının crush it ruj çeşitleri hakkında yazdığım yazıma buradan ulaşabilir aynı zamanda zip it ruj serisine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Beaulis markasının likit kapatıcısı hakkında yazdığım yazıma da buradan ulaşabilirsiniz

 Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.