Evet yaz gelmişken güneş kremlerinden bahsetmezsek olmaz. Bu gün Dermoskin Face Protection Cream Spf50yi yorumlayacağım. Plaja inmeden önce sürmek dışında böyle bir alışkanlığım yoktu açıkçası. Ama yaptığım yanlıştan dönmeye karar verdim ve araştırmalarım sonucunda dermoskinle tanıştım. Çoğumuzun yaptığı yanlışlar arasında güneş kremi kullanmamak. Yaz kış dışarı çıkmadan yüzümüze güneş kremi sürmeliyiz ama ihmal ediyoruz işte. Ama artık kararlıyım sizi de davet ediyorum.  Yapısı orta yoğunlukta diyebilirim. Nemlendirme özelliğine sahip. Cilde hoş bir aydınlık veriyor. İkisi bir arada joker bir krem. Herhangi bir sivilce ya da başka bir yan etkisi olmadı.
  50 faktör ve 30 faktör seçeneği mevcut. Ben 50 faktör olarak tercih ettim. Pompalı kullanımı çok rahat ve aşırı tatlı bir şişesi var. Çok küçük de değil 50 ml'lik bir boyutu var. Kullanımı çok rahat.
  İçerisinde parfüm, paraben, boya, parafin içermiyor.  

  Yapılan en büyük yanlışlardan birinden de bahsedeyim. Güneş kremlerimizi güneşe çıkmadan yarım saat kadar önce sürmek gerekiyor. Cildin kremi emmesi ve etkisini göstermesi açısından. Yoksa parlama yapar yüzünüz kremi emmeden direk kusar. Bu da ek bir bilgimiz olsun. 

  Kremi gerçekten çok sevdim. Dermoskinin bir serumundan da bahsedicem sizlere ilerleyen yazılarda. Bu minnak tatlışlara özel kutu alıp bakıp bakıp mutlu oluyorum. İçeriği tertemiz çok güzel ürünler. Herkese tavsiye ediyorum :)