Biraz da pudralardan konuşalım. Elimdeki ürün Flormar Wet and Dry Compact Powder Sandy Vanilla rengi. Fondoten kullanmayı çok sevemediğim için arada pudra sürüyorum. Karma bi cildim olduğu için alın bölgemde parlama olabiliyor. Baya bi araştırma yaparak almıştım. Bu seriden ikinci aldığım pudra o daha koyu bi tondu. Çünkü normal flormar mağazalarında sadece 3 renk seçeneği vardı. Hala daha öyle mi bilmiyorum. İnternet sitesinden aldım tam benim tonum. Sarı alt tonlu bir renk. Açık tenlilere önerebileceğim bir ton. Hele de sarışınlara cildi sarı tonlarına yakın insanlara gidecek bir renk.
  Bu tarz pudraları içinden çıkan süngerle uygulamanı önermem çünkü çok yoğun bir pudra görüntüsü oluşturabilir. Elimde herhangi bir fırça olmadığında ya da sivilce çıktığı dönemde renk tonunu hafifletmek için kullanıyorum sadece içindeki süngeri. Bir pudra fırçasıyla uyguladığınızda daha iyi sonuç alırsınız. Yapay bir görüntü oluşmaz.

  Islak ya da kuru uygulama yapabiliyorsunuz. Ben ilk kullanımda denemek dışında ıslak kullanmıyorum yapısını bozmaktan korktuğum için. Ama süngerinizle ya da fırçanızla daha yoğun bir görüntü oluşturmak için ıslak uygulama da yapabilirsiniz. Kapatıcılığı daha yüksek bir görünüm elde edersiniz.
  Yani araştırma içindeyseniz gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir ürün.