Şimdi de bir saç uzatma hakkında bir tüyoyla geldim. Life in biotin. Çocukluktan beri saçlarıma taktığım hala daha istediğim uzun saçlara sahip değilim. Bunlarla ilgili araştırma yaparken biotin vitaminiyle karşılaştım. Ve denemek için kullanmaya başladım. Düzenli olarak günde 1 tane aldım o dönemde ve gerçekten de saçlarım eskisine göre daha hızlı uzamaya başladı. Hızlı kırılan tırnaklara da öneriliyor. Tırnaklarım zaten güçlü olduğu için o konuda bir yorum yapamam ama bu konudan şikayetçiyseniz deneyebilirsiniz.  Aslında bir eczacılık öğrencisi size önerim saçlarınızın yavaş uzamasından ve tırnaklarınızın güçsüzlüğünden şikayetçiyseniz biotin değerlerinize baktırmak olacaktır. Çünkü yeterli biotin seviyesine sahipseniz yan etkilerini görebilirsiniz. Ben tesadüfen kullanmama rağmen sonuç verdiği için demek ki eksikmiş diyorum. Ama bu tür vitamin takviyelerini doktor kontrolünde yapmak gerektiğini düşünüyorum. Biotin vitaminini araştırırsanız zaten saçlar ve tırnaklar üzerindeki etkisi bilimsel olarak da kanıtlanmış bir takviye gıda. Solgar ya da başka bir markayı deneyimleyebilirsiniz. Ben gratiste indirimde görünce LIFE IN markasınınkini kullanmıştım ve memnun kaldım. Bu da benim gibi saç manyaklarına bi önerim :)

Saç bakım yağı bakıyorsanız buraya tıklayarak botanica comfort keratin yağı ve argan yağı incelememe ulaşabilirsiniz ayrıca saçlarınıza nasıl doğal bakım yapabilirim sorusuna cevap arıyorsanız buraya tıklayarak doğal yöntemler ile saç bakım yazıma ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tırnakların güçlenmesi ve kırılmaların önüne geçebilmek için buraya tıklayarak tırnak bakım yağı ürününe ulaşabilirsiniz.
  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.