En sevdiğim ve sürekli kullandığım bir saç kreminde sıra. Bu gün Loreal Paris Elseve- Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem yorumlayacağım. Sürekli çocukluğumdan beri annemin saç kremleri olsun kendi aldıklarım olsun sürekli saç kremi kullanırım. Hele de benim gibi kuru saçlarınız varsa olmazsa olmazdır. En çok da durulanmayan kremlerin etkili olduğunu düşünüyorum. Panteneler mi elidorlar mı değişik değişik bir sürü marka deneyimledim. Ama ilk defa bir ürünü tekrar almak istedim.
  Kremimiz durulanamayan formda. Sarı renkli bir krem. 6 değerli çiçek özü yağı içeriyor. Gerçekten de mükemmel bir kokusu var. Yağlı bir saçta ekstra bir yağlanma yapabilir ama kuru ve normal saçların seveceğini düşünüyorum. Saçı ağırlaştırmıyor.

  Hem ıslak saçınıza duştan sonra hem de kuru saçı yatıştırmak için kullanabilirsiniz. Ben duştan sonra genelde serum ya da saç yağı kullandığım için kuru uygulamayı tercih ediyorum. Ellerime fındık büyüklüğünde alıp saç uçlarıma yediriyorum. Saçımın kuruluğu ve gürlüğünden dolayı oluşan kabarıklığı alıp yatıştırıyor. Daha ne isteyebilirim ki. 

  Birkaç yıldır deneyimliyorum. İndirim zamanlarında stokladığım bir ürün . Bir saç kremi arayışındaysanız hele de saçlarınız kuruysa mutlaka almanızı öneririm.

  Lorealin bir başka ürünü olan glow cherie ışıltı veren nemlendirici yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ve aynı zamanda çok sevdiğim bir maskara olan yine loreale ait olan bambi eye maskarası yazıma da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsini