Biraz da beğenmediğim ürünlerden bahsediyim size. Maybelline- The Colossal Maskara. Makyaja eskiden beri az çok bilgisi olan bilir meşhur maybellinenin colossal maskarasını. Kendi maskaramı yanlışlıkla kırıldığım için mecburiyetten aldığım bir ürün oldu kendisi. Maybelline maskaralarını genel olarak severim ama bu ürünle barışamadım gitti. Benim için çok makyaj yapmak istemediğim ya da sınav dönemi ürünü oldu bundan sonra. 

                                       
  Ürünümüze gelecek olursak aslında beklentiyi düşük tuttuğunuzda sizi idare edebilecek bir ürün. Açık tenli ve sarışına yakın biri olduğum için kirpiklerim ve kaşlarım kısa ve belirgin değiller. Hatta içinde sarılıklar var. Bu yüzden beni tatmin edecek bir ürün olmadı kendisi. Uzunluk vermiyor. Kıvırma ve gürleştirme açısından eh işte denilebilecek seviyede.Çıkarma konusunda hızlı temizlizleniyor. Maybelline markasının Last sensational veya push up a angel maskaralarının yanından bile geçemez diye düşünüyorum. O parayı buna vereceğinize daha kaliteli ve tatmin edici daha çok ürün mevcut. Ben pek memnun kalmadım yani size de çok tavsiye etmem.

  Fakat tavsiye ettiğim bir maskarayı görmek istiyorsanız buraya tıklayarak lorealin bambi eye maskarasına ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.