Yeni kullandığım ve çok sevdiğim bir üründen bahsedicem sizlere. Procsin Clin Oil Cilt Bakım Yağı. Bu ara biraz cilt bakımına takmış vaziyetteyim. Genelde sadece nemlendirici krem sürerim fazla bişi kullanmam yüzüme. Annem sayesinde tanıştığım ve çok sevdiğim bir yüz bakım yağı buldum kendime.
  Procsin ürünleri hayatımıza yeni girdi sayılır. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri var gerçekten. Bu minik şişeli yüz yağlarını zaten çok merak ediyodum. Kullandığım ürün procsin clin oil cilt bakım yağı. Banyoda görünce hemen denemek istedim. Cildim yumuşak ve pürüzsüzdür aslında ama yağı uyguladıktan sonra gerçekten yüzümdeki aşırı yumuşamayı hissettim. Daha canlı parlak bir görünüm kazandırdı. Gerçekten aşırı beğendim. Normalde sivilceye meyilli olmama rağmen hiç öyle bir etkisini gözlemlemedim.

  


  Şişeyi açtığınız an lavanta yağı kokusu alıyorsunuz. Ben eskiden rahatlatma amaçlı kullanıyodum o yüzden sevdiğim bir kokuydu. İçerisinde çiçek yağları bulunuyor.

  Nemlendirmesi yeterli geldi ve cildimi yumuşacık yaptı. Ben sevdim gayet kullanırım. Sadece tek eksi yönü bekledikçe renk değişimi gözlemlenebiliyormuş. Ama çok umursamadım açıkçası. Aşırı kuru cilde sahipseniz yetersiz gelebilir. Ama hafif yapılı bir yüz yağı arıyorsunuz sizi sonuna kadar tatmin edecektir.