Bu gün blogumda Beaulis Close It Likit Kpatıcı 130 Porcelainden bahsedeceğim sizlere;

  Aydınlatıcısından bahsetmiştim daha öncesinde. Beaulis ülkemize yeni girdi sayılır ama uyduruk bir marka değil. Uygun fiyatlı ama bir o kadar da kaliteli ürünleri bulunuyor. Allah var loreal, maybelline tarzı markaların maskaraları dışında çok güvenemiyorum kalitesine ama şu ana kadar aldığım şeylerden hep memnun kaldım. Rujlarına da el atıcam ilk fırsatta.  Şimdi gelelim ürünümüze bendeki rengi 130 porcelain. En açık rengi bu sanırım. Birkaç renk seçeneği de mevcut. Sarı alt tonlu oldukça açık bir renk. Hem göz altı kapatıcısı, sivilce tarzı cilt sorunlarını kapatmada, göz altlarını aydınlatmada kullanabilirsiniz.
  Kullanımı pratik. Parlatıcı fırçası ayarında bir fırçası var. Islak süngerle kolayca dağıtabilirsiniz. Kapatıcılığı oldukça yüksek. Yoğun kıvamlı. En sevdiğim özelliği oksitlenip turunculaşmaması. Çizgilere dolmuyor, yapay bir görüntü oluşturmuyor. En uygun fiyatlı kapatıcılardan biri olmasına rağmen kalite açısından çoğu iyi markayla yarışır. Çok kullanışlı, uygun fiyatlı aldığına pişman olmayacağınız bir ürün. Tavsiye ederim.
  Beaulis markasının crush it ruj çeşitlerine buraya tıklayarak yazıdan ulaşabilir veya zip it serisine ulaşmak isterseniz buraya tıklayarak zip it serisi yazıma ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda beaulis markasından yazdığım aydınlatıcı yazısına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

 Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.