Şimdi sizlere Beaulis Crush It rujlarından 3 tane rengi tanıtacağım. Biraz geç kaldım ama bayadır almayı düşündüğüm ürünlerden biriydi. İndirimde gratiste 7.5 liraya görünce dayanamadım 3 rengini aldım. Elimdeki renkler 310 Gingerbread, 284 Papaya, 105 Statement Nude.
  284 Papaya rengiyle başlayayım bahsetmeye. Şeftali tonlarda bir ruj ama yapısı oldukça opak. Yapısından çok hoşlanmadım dudak çizgilerime dolduğunu düşünüyorum. Gerçi bu diğer renkler için de geçerli bir tespitim. Fotoğraftan anlayabilir misiniz bilmiyorum ama fosforlu bir rengi var. Beyaz bir tende daha doğal duracaktır. Yaz aylarına uygun bir ruj neon renklerinden dolayı. Yani önerir miyim bilmiyorum kararsızım. Almasam da olurmuş dediğim bir ruj oldu.


  Gelelim 105 Statement Nude rengine. Soğuk alt tonlu bir gül kurusu. Opaklığı örtücülüğü çok yüksek bir renk. Kullanışlı günlük ideal bir renk. Koyu tenlileri soluk gösterebilir. Ama genel olarak beğendiğim bir nude ruj oldu. Daha kaygan daha yağlı bir yapısının olmasını isterdim sadece.


  En sevdiğim 310 Gingerbread rengi oldu. Kendime rengi çok yakışırdım. Koyu pembe rengine yakın bir ton. Flormar Silk Matte 09 rengine benzettim ben. Çizgilere dolma yapsa da renginden dolayı rahatsız etmiyor. Hem kendini belli eden bir ruj hem de bir o kadar da doğal duruyor. İyi ki almışım dediğim bir ürün oldu öneririm.
  Beaulis markasının  özel serisi Disney Suit ruj serisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Veya ben Beaulisin zip it serisini merak ediyorum derseniz buraya tıklayarak zip it serisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beaulis markasının likit kapatıcısına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Diğer yazılarımdan haberdar olmak için mailinizi kullanarak takip edebilir ya da yandaki takip et yazısına tıklayarak takip edebilirsiniz.Ayrıca bu ürün hakkında sizin de yorumlarınızı bekliyorum :)