Evet bugün de blogumda sizlere bee beauty sleep mask ürününü yorumladım. Bu bir uyku maskesi. Hepimiz ne olduğuna çok dikkat etmeden bir sürü maske alıyoruz. İşe yarayıp yaramadığına bile bakmadan kullanıp kendimizi mutlu ediyoruz. Aslında bu bir dinlenme terapisi. Ama bu ihtiyacımızı karşılarken de işe yarayacak şeylere yönelmekte fayda var.
  Ürünümüze gelecek olursak adı üstünde uyku maskesi. Gece yatmadan sürüp yatmamız isteniyor. Ağzı tüp şeklinde ve oldukça pratik. Diğer maskeler gibi de tek kullanımlık değil. Üzerinde 10 yazsa da ben daha fazla kullanmışımdır. Bereketli bir ürün. 
  Başka çeşitleri de var sanırım bendeki asit dermabrazyonu pürüzsüzleştirici. İçerisinde badem asidi,  Antep fıstığı yağı, süper hyaluron bulunuyor. Badem asidi ölü deri hücrelerini epidermisten uzaklaştırır, temizler ve fazla yağı düzenler. Cildi pürüzsüzleştirir. Antep fıstığı yağı tahrişleri yatıştırmaya, cildin yağ bariyerini onarmaya yardımcı olur, nemlendirir. Superhyaluron arzu edilen nem seviyesini ve cilt sıkılığını koruyamaya yardımcı olur.

  Benim yorumuma gelecek olursak kullandığım en güzel maske. Sürdüğüm an yumuşacık bir cildim oluyor cildi mükemmel nemlemdiriyor. Herkese tavsiye ederim mutlaka alın.