Cilt bakımına takıntımla devam ediyorum :) Dermoskinin güneş kreminden bahsetmiştim şimdi de kullandığım serumdan bahsedicem. Ürünümüz Dermoskin Aktive Face Serum. Aslında yaşlanma karşıtı geçse de cildin gerçekten ihtiyacı olduğu şeyleri içinde barındırıyor. Fiyat olarak da uygun 40 TL gibi bir fiyatı var. 
  İçerikten bahsedeyim biraz da. Güneş kreminde olduğu gibi içeriği gayet temiz. İçerisinde parafin, paraben, SLES, silikon, parfüm içermiyor. En sevdiğim yanı da bu galiba. İçeriğinde yaşlanma karşıtı kremlerin olmazsa olmazsı hyaluronic asit bulunuyor. Sadece ampül olarak kullansanız bile etkisini görebileceğiniz C vitamini ve panthenol içeriyor. 
  Pompalı bir şişesi var kullanımı gayet kolay. Çoğu serumda olduğu gibi minik bir şişesi var. 15 ml içeriğe sahip. Birkaç pompa yeterli oluyor.

  Ürünün emilimini sevdim. Bende herhangi bir sivilce problemi yapmadı. Cildimi aydınlattığını düşünüyorum. Önlem ve nemlendirme amaçlı haftada 3 4 gün kullanıyorum. Cildimi daha aydınlık ve nemli hissediyorum. Tavsiye ederim.