Şimdiki ürünümüz de Farmasi Make Up Time Locker (Farmasi Makyaj Sabitleme Spreyi). Yaz gelmişken en vazgeçilmez ürünlerin başında geliyor. Yağlı bir cildiniz olmasa bile yazın makyaj yüzümüzde uzun süreli olmuyor malesef. Hele düğün makyajlarında tüm gün hoplayıp zıpladığımızda eve geldiğimizde aynada bir öcüyle karşılaşabiliyoruz. Göz makyajı için far bazı kullandığımdan bahsetmiştim. Çok ten makyajı yapmasam bile bu ürün özel günlerde tam bir kurtarıcı.
  Ürünümüze gelecek olursak sprey şeklinde bir makyaj sabitleyici. Makyajı dağıtmadan sabitliyor. Gün içerisinde dağılmayı minimuma indiriyor. Bahsettiğim gibi hele ki ağır makyajlarda kullanılmazsa makyaj yaptığınıza bile pişman edebilir. Sprey şeklinde yüzden 30 cm kadar uzaktan yüze püskürtülüyor. Zaman almayıcı ama makyaj kadar önemsenmesi gereken bir nokta. Yüzü ağırlaştırmıyor ve hızlı kuruyor. En önemlisi de uygun fiyatlı ve muadili az olan bir ürün. Hazır yaz gelmişken mutlaka edinmenizi öneririm. Her makyaj çantasında olması gereken olmazsa olmaz bir ürün. Herkese tavsiye ederim. 

Arkadaşlar yazılarımdan hızlıca haberdar olmak isterseniz yandaki e-mail yoluyla takip edebilir ya da takip et görseline basarak takip edebilirsiniz :)