Evet biraz da ayaklarınıza bakalım. Bu gün blogumda Lapitak Ayak Bakım Kremini inceleyeceğim. Yüzümüze ellerimize önem verdiğimiz kadar tabiki ayaklarımıza da önem vermeliyiz. Hele de yaz gelmiş sandaletler, terlikler, babetler meydana çıkmışken. Şimdi de ayak bakımında en önde gelen bir kremden bahsedicem sizlere: Lapidak ayak bakım kremi. Kremimiz vazelin kıvamında hoş bir kokusu var. Vazeline göre daha hızlı emiliyor. Parmaklarıma ve tüm ayak tabanlarıma dairesel hareketlerle masaj yapıyorum. Kışın sürüp masaj yapıp çorap geçirip uyuyabilirsiniz. Anında yumuşacık yapıyor. Düzenli kullanmak lazım. Haftada 1 kere yapılması gereken bir bakım aslında. Ama ben de dahil olmak üzere ihmal ediyoruz. 
  İçerisinde Allantoin ve gliserin var. Paraben içermiyor.

  Tavsiye ederim. Ama düzenli kullanmak gerekiyor. Aynı zamanda en uygun fiyatlı ayak bakım kremleri arasında. Şu an 23 lira ama indirim zamanı daha uygun fiyatlara iniyor. Hele ki yaz gelmişken bir tane edinin derim.

  Eğerki saçlarınız için bakım önerisi arıyorsanız buraya tıklayarak urban care macadamia bakım kremine ulaşabilir veya buraya tıklayarak loreal paris mücizevi yağ saç güzelleştirici kreme ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.