Şimdi de lorealin en favori maskarası Loreal Bambi Eye False Lash Maskarayla karşınızdayım. Şu malum ceylan göz etkisi yaratan makarayı aylardır almak istiyordum ama malum korona evdeyiz çok almak istemedim açıkcası. Alıp dayanamayıp açacaktım o da kullanana kadar o da kuruyacaktı. Ama sonunda staja başladım ve ilk fırsatta denedim. Ve beni aşırı mutlu etti verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor. Şimdi gelelim maskaramıza.
  Öncelikle fırçasından bahsedeyim. Plastik, ortası kenarlara göre daha tombik bir fırçaya sahip. Ben plastik fırçaları daha çok seviyorum uzatma etkisini daha çok gözlemliyorum. Kıl fırçalar daha çok yoğunluk etkisine sahip oluyorlar. O yüzden benim sevdiğim gibi çıktı.
  Etkilerine gelecek olursak benim kısa seyrek kirpiklerimde bile takma kirpik etkisi gösterdi. Tek kelimeyle bayıldım. Uzatıyor, yoğunlaştırıyor, kıvırıyor. Bir maskaradan tüm beklentiyi karşılıyor. Hızlı kurudu kirpiklerim yapışmadı ama 2. 3. Katları dikkatli sürmek gerekiyor birbirine yapışabilir.

  Last sensational vs bir sürü maskara denememe rağmen şu an benim favorim oldu. Last sensationaldan daha çok uzattı. Maybellinenin Angel maskarası sadece uzatma etkisine bayılıyordum. Bu ürün her açıdan beni tatmin etti. Uzun süredir aldığım bir ürün beni bu kadar mutlu etmemişti.

  Yani alın aldırın derim. Maskara makyajın en vazgeçilmez parçası. Far olarak, ruj olarak daha uygun fiyatlı çeşitlere yönelebilirsiniz ama maskara olarak daha güvenilir markalara yönelmekte fayda var. Şu an indirimde 50 TLye aldım. Makara ihtiyacınız varsa mutlaka bakın derim :)

  Lorealin bir diğer ürünü olan elsev-mücizeci yağ saç güzelleştirici krem yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yine loreale ait olan glow cherie ışıltı veren nemlendirici yazıma da buradan ulaşabilirsiniz. Ve başka bir maskara çeşidi merak ediyorsanız buraya tıklayarak maybelline colossal maskaraya ulaşabilirsiniz.

  Yeni attığım yazılardan haberdar olmak için yandaki mail ile takip etten takip edebilir veya yandaki takip et resmine tıklayarak blogumu takip edebilir mailinize bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın :)