Blogumda şimdi de L'Oreal Paris Glow Cherie Işıltı Veren Renkli Nemlendiriciyi yorumlayacağım. Hemen başlayalım bakalım :) Aslında tam aradığım ürünü buldum diyebilirim. Hep böyle tüm yüzümü aydınlık gösterecek bir ürün arıyordum. Aslında ışıltılı bir sürü makyaj bazı varken silikonlu yapılarından dolayı cildime uygulamak istemiyordum. Ama tam isteğimi karşılayan bir ürün buldum diyebilirim. Bu renkli nemlendirici hem yüzü nemlendiriyor hem az bir kapatıcılık veriyor aynı zamanda da sim sim görünmeden yüzü capcanlı gösteren bir ışıltı kazandırıyor. Daha ne isteyebilirim ki.
  Bendeki rengi 01 Porcelain ürünün en açık rengi. Böyle inci parlaklığında bir ürün. Yüze kolay dağılıyor. Yüzde sim sim durmuyor. Fresh bir aydınlık kazandırıyor. Hele bahar aylarında tadından yenmez bir ürün. Çiçekli etekler, elbiseler, uçuş uçuş kıyafetlerin arasında sizi prenses gibi hissettirecek çok tatlı bir ürün. Başka renk seçenekleri de mevcut. Kendi ten renginize göre seçiminizi yapabilirsiniz.

  Yani şiddetle önerdiğim ürünlerden kendisi. Siz de böyle hafif yapılı ışıltılı bir nemlendirici özellikli her şeyiyle isteklere karşılık veren bir ürün arıyorsanız mutlaka bakın derim

  Bir başka loreal ürünü olan elsev-mucizevi yağ saç güzelleştirici krem yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda çok sevdiğim bir maskara olan yine loreale ait olan bambi eye maskara yazıma da buradan ulaşabilirsiniz.

 Yazılarımdan haberdar olmak için yandaki menüden mail yoluyla takip edebilir ya da takip et resmine tıklayarak beni takip edebilir yazılarımdan güncel olarak haber alabilirsiniz :)