Morfose Milk Therapy Hair Mousse Saç Bakım Köpüğünü tanıtıcam şimdi sizlere. İnternetten araştırmalar sonucu saç kırıklarıma iyi gelsin nemlendirsin diye aldığım bir üründü. Fiyatı şu an gratiste 30 TL. Ama indirim dönemlerinde daha uygun fiyata iniyor. Kozmetik dükkanlarında da satılan bir marka.
  Yapısı köpük formunda. Kullanırken başını aşağı eğip kullanmak gerekiyor. Nemli saça uygulamanın daha uygun olduğunu düşünüyorum. Baya bereketli bir ürün. Çok tatlı bir şişesi var. 

  En sevdiğim yanı kokusu. Muhteşem çok tatlı bir kokusu var. Şekerli kokuları çok sevmeme rağmen sırf kokusunu duymak için sıktığım oluyordu.
  Özelliklerine gelecek olursak aşırı bir beklentiye girmemek lazım. Yıllar geçtikçe saç kırıklarını iyileştirecek bir ürün olduğuna inanmıyorum. Çatallaşmış saçları yoluna sokmak için tek çare kırık aldırmak. Sonrasında koruma amacında nemlendirmek. Neyse konuyu çok dağıtmadan asıl konumuza dönelim. Nemlendirme açısından başarılı bir ürün. Nemli kullanımda yapış yapış bir his bırakmıyor ama kuru kullanıma pek uygun değil. Fiyatına göre ortalama bir ürün diyebilirim.