Dudak bakımına bomba gibi bir ürünle başlıyorum. Nivea aloe vera dudak peelingi. Evde yapılabilecek çok güzel tarifler olsa da kabul edelim ki dudaklarımıza peeling yapmayı ihmal ediyoruz. Hele ki likit mat ruj kullanıyorsanız tüm dudak kusurlarınız olduğu gibi ortada oluyor. En önemlisi de sürekli dudaklarımızda pütür pütür dökülmeler hissettiğinizde kendimiz rahatsız oluyoruz. İşte tam bu noktada pratik ve mutlaka alınması gereken bir üründen bahsedicem sizlere.
  Nivea Aleo Vera Dudak Peelingi işte tam bu noktada kurtarıcı bir ürün. İçerisinde minik tanecikleri var. Dudaklara zarar vermeden bakım yapıyor. Benim en sevdiğim yanı kokusu. Nedense aşırı bağlandım kokusuna. Beğenmezseniz bir çeşidi daha var sanırım.

  Bildiğimiz nivea dudak balmlarının aynı tipinde. Ruj formunda kullanımı oldukça pratik. Makyaj öncesi, gece yatmadan her türlü kullanım için ideal. Sephorada da bu tarz bir ürün mevcut ama daha uygun fiyatlı olduğu ve aynı işlevi gördüğü için bence 2 katı para vermeye gerek yok. Şiddetle tavsiye ederim :)

  Niveanın bir başka ürünü olan arındırıcı organik pirinç peeling ürünü yazıma bakmak isterseniz ona da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.