Şimdi de blogumda sizlere Wetn Wild Ultimate Brow Kit Kaş Far Kiti Ash Brown E963 ü yorumlayacağım. Daha önce pastelin kaş maskarasından bahsetmiştim. Ama bu ürün daha çok kaş doldurmak isteyenler için ideal bir ürün. Benim gibi seyrek kaşlarınız varsa makyajımızı tamamlamak için kaş doldurmak kaçınılmaz oluyor. Şimdi gelelim ürümüze.

  3 kısımdan oluşuyor. Koyu renkli kaşlar için bir tane koyu renk kaş farı, açık renkli kaşlar için bir tane açık renk kaş farı ve sabitlemek ve karıştırmak için bir tane baz bulunuyor. İki renk de sizin için uygun değilse kendi tonunuza göre iki rengi bazla karıştırıp uygulayabilirsiniz. Bazı kalıcılık için uygulamanızı öneririm. İstediğiniz tonu baz kısmında karıştırıp uyguladığınızda daha kalıcı bir sonuç elde edersiniz.
  Kitimizde 1 tane minik cımbız bulunuyor. Çok kullanışlı olmasa da acil durumlar için iş görür bir cımbız.
  Bir tane de asıl ihtiyacımız olan bir tane kaş fırçası bulunuyor. Fırçamızın ucuna alarak seyrek bölgelere hafif hareketlerle kaş çiziyoruz. Burda önemli olan nokta belirgin çizgilerden ziyade belirsiz çizgilerle sık çizim yapmak. Çok abartmadan belirginleştirmek önemli çünkü istemeden çok kalın bir kaşa sahip olabilirsiniz.

  Ürünün kalıcılığı gayet yerinde herhangi bir sorun yaşamadım. Bildiğiniz gibi wetn wild sık indirime giren bir marka. En uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünlerden bir tanesi. İndirimde 17.5 gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Bu tarz bir ürüne ihtiyacınız varsa mutlaka bakın derim :)