Bu gün blogumda yorumlayacağım ürün Maybelline New York Fit Me Fondöten Matte Poreless 110 Porcelain arkadaşlar. Çok fondöten kullanmasam da herkeste olması gereken bir ürün. Özel günlerimizin , sivilceli zamanlarımızın vazgeçilmezi. Gelelim ürünümüze.
  Fondötenimiz mat yapıda. Ciltte parlak bir duruşu yok. Yağlı ciltlerin çok seveceği bir ürün. Ciltle bütünleşiyor ve pütür pütür bir görüntü oluşturmuyor. Saatler geçse de ciltte kusma yaptığına şahit olmadım. Ama tam sağlıklı bir sonuç almak için transparan bir pudrayla desteklemek gerektiğini düşünüyorum.
  Renk tonuna gelecek olursak bendeki rengi en açık rengi 110 Porcelain. Çok geniş bir renk seçeneği var mutlaka kendi cilt tonunuza uygun bir rengi bulursunuz. Porcelain rengi sarı alt tonlu bir renk. En sevdiğim yanı da bu oldu. Zaman geçtikçe herhangi bir oksitlenme gözlemlemedim.

  Yani bir mat yapıda bir fondöten arayışındaysanız herkese tavsiye ederim. Hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli bir ürün. Blogumdaki yazılardan daha hızlı haberdar olmak isterseniz yandaki menüden takip resmine tıklayarak veya mailinizi girerek size bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz :)