Nivea Arındırıcı Organik Pirinç Peeling doğal yaban mersinli çeşidini yorumlayacağım bugün de blogumda sizlere. Peeling yapmanın cilt bakımında çok önemli olduğunu düşünüyorum. Hangi cilt tipine sahip olursak olalım ölü derilerden, makyaj kalıntılarından, kirlerden yüzümüzü arındırmak için haftada 1 peeling yapmalıyız. Peeling alırken önemli olan şey yüzümüzü kurutmaması ve taneciklerin yüzümüzü çizmemesi. Bu yüzden yumuşak tanecikli peelingleri seçmeliyiz.
  Ürünümüze gelecek olursak saydam bir jelin içinde beyaz tanecikler görüyoruz. Hoş, ferah hissettiren bir kokusu var. Yüzümü yıkayıp yumuşak dairesel hareketlerle yüzüme uygulayıp yıkıyorum. Bir sürü peeling deneyimlememe dayanarak kullandığım en yumuşak ve yüzü çizmeyen peelinglerden biri olduğunu söyleyebilirim. Cildimi hem güzel arındırıp yüzümü kurutmuyor. Cildimi yumuşacık yaptı ve pürüzsüzleştirdi. Üründen beklentimi sonuna kadar karşıladı. Bu tarz uygulamalar gözeneklerimizi genişleteceği için uygulama sonrası toniklemek ve cilt tipine uygun bir kremle nemlendirmek gerekiyor. 

  Ben ürünü çok sevdim ve bittiğinde tekrar alacağım bir ürün oldu. Yaban mersini çeşitlisi normal ciltlere uygun. Karma bir cildiniz varsa aleo veralı çeşidini deneyimleyebilirsiniz. Yani alın aldırın derim. Herkese tavsiye ederim. 

  Peeling önerisi olarak dudaklar için en sevdiğim ürün nivea dudak peelingi yazıma buraya tıklayarak bakabilirsiniz

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.