Bugünkü blog yazımda sizlere yeni çıkan ve incelediğim Revolution Forever Flawless Chilled with Cannabis Sativa Far Paletini yorumlayacağım. Revolutionun yeni çıkan bu ürününe ben bayıldım. Yorumlarken bile farı incelemekten keyif aldım. Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz ; mat, glitter, metalik her türlü cins far içerisinde mevcut. Yani tek kelimeyle mükemmel bir ürün. Hele ki ben gibi bakır tonlarında saçlarınız varsa yeşil farlar vazgeçilmezdir. Neyse çok uzatmadan incelememize geçelim.

  Ürünün dış kabı oldukça şık. Görür görmez insan vuruluyor. Çok güzel bir tasarım yapmışlar. En sevdiğim yanı dışının plastik yerine metalik olması. Herhangi bir darbeye karşı dayanıklı. Ve dev bir aynası bulunuyor. Herhangi bir aynaya ihtiyaç duymadan tüm makyajınızı yapabileceğiniz bir ayna.
  Renklere gelecek olursak Hybrıd, Goodnes, Bud glitter formda. Aşağıdaki makyajımda da kullandım. Simleri diğer glitter farlar gibi değil yumuşacık. Çok kolay alınıyor. Mutlaka far bazıyla uygulamak lazım dökülme yapmaması açısından. Makyajınızı süslemek dışında eyeliner olarak da kullanılabilir.
  Cool, Relax, Burn, Leaf, Plant mat yapıda. Cool ve burn dış köşelere mükemmel bir gölge rengi. Relax da tipik bir katlanma bölgesi(crease) farı. Leaf ve plant da göz kapağı ortası için ideal renkler.

  Metalik yapıda farlara gelecek olursak. Oldukça pigmentli ve her biri çok kullanışlı renkler. Acapulco, Calm, Haze makyajı aydınlatmak ve günlük makyaj için tek renk kullanılabilecek farlar. Sativa hem dış köşe hem de orta bölge için kullanılabilecek oldukça kullanışlı bir far.
  Farları toplu olarak değerlendirecek olursam. Her rengin pigmentasyonu muazzam. Kolumda renkleri göstermek için palete dokunduğumda tek dokunuşumda tüm renk parmağıma tek seferde geldi. Çoğu palette çöp renkler vardır ama her rengine bayıldım. Ben glitter kullanamam çok abartılı diye düşünseniz bile diğer tüm renkler hem gece hem günlük makyaj için kullanışlı renkler. Zaten glitter far seviyorsanız bu kadar kaliteli glitter bulmak gerçekten zor. Yeşil far kahverengi ve renkli gözlere en çok yakışacak renk. Kullanmaktan kaçınmayın. Ben bu palete bayıldım. Görür görmez aşık oldum. Şu ana kadar bir sürü palete sahip olmama rağmen en sevdiğim palet oldu. Şu an watsonsta yüzde 50 indirimdeyken mutlaka bakın derim.

  Blogumdaki yazılardan daha hızlı haberdar olmak isterseniz yandaki menüden takip resmine tıklayarak veya mailinizi girerek size bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz :)