Bugün de blogumda sizlere Wetn Wild Stop Playing Safe Far Paletini yorumlayacağım. Değişik farlar seviyorum ve makyajın vazgeçilmez parçası olduğunu düşünüyorum. Wetn wild da far konusunda oldukça başarılı. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler. Eskiden renk çeşitliliği oldukça az olmasına rağmen şu an bir sürü yeni çeşidi var. Gelelim bendeki far paletinin incelemesine.
  Mat ve ışıltılı farlar içerisinde karışık olarak mevcut. İçerisindeki geriye kalan tüm renkleri sevmeme rağmen paleti alma sebebim olan yeşili hiç sevmedim arkadaşlar. Eğer siz de orda sadece yeşile vurulup almak istiyorsanız yanaşmayın derim. Farın fırçaya gelmesini bırakın parmağınıza bile bulaşmıyor. Ama diğer renklere gelecek olursak pigmentasyonları gayet başarılı, sürümü kolay ve oldukça kullanışlı renkler. Hele paletteki gece mavisine aşık oldum diyebilirim. Işıltılı gri ve buz mavisi karışımı renk de gerçekten aşırı güzel. Gül kurusunun tonu da her makyaja yakışacak türden. Kahve tonları da oldukça başarılı.
  Kısaca anlatacak olursam yeşil far dışında palete bayıldım. Hele ki gece mavisi tonlarında bir far bakıyorsanız bu palete mutlaka bakın derim 🐥

  Blogumdaki yazılardan daha hızlı haberdar olmak isterseniz yandaki menüden takip resmine tıklayarak veya mailinizi girerek size bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz :)