Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremini yorumlayacağım bugün blogumda. Deniz, kum, güneş derken saçlarımız oldukça yıpranıyor. Hele benim gibi kuru saçlarınız varsa mutlaka bir saç ürünü kullanmalısınız. Gelelim ürünümüze bakalım.
  İçerisinde keratin serum ve besleyici yağlar bulunuyor. Kolay tarama, saçı besleme, çatlakları doldurma, saç kırıklarını azaltmayı vaadediyor. Kolay kullanımlı spreyli bir şişesi var. Sıvı formda herhangi bir alışkanlığa sahip değil.
  Yorumlarıma gelecek olursak çok etkili bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Biraz abartılmış bir açıklaması var bana göre. Saçlardaki kırıkları çatlakları onaran bir tane ürünle karşılaşmadım. Kuru saça ve nemli saça da uyguladığımda tek deneyimlediğim hafif bir nemlendirme oldu. Ama bu tarz sıvı ürünleri genelde kabarık saçlarımı söndürmek kuruluğunu az da olsa nemlendirme amaçlı seviyorum. O amaçla alıp kullanılabilir.

  Kısacası tam bir bakım sağlamasa da saçı yatıştırmak, nemlendirmek ve hoş koku sağlamak için güzel bir ürün. Bu amaçla alacaklara tavsiye ederim :)