Bugün blogumda yorumlayacağım ürünüm Sudocream Bebek Bakım Kremi. Bayadır deneyimlemek istediğim bir üründü. Yıllardır piyasada olan bir ürün ama mucizevi her eve lazım bir ürün. Bebek bakımı dışında bir sürü faydası var. Gelin ürünümüzü inceliyelim.
  Beyaz renkli yoğun bir krem. Çok az bile alsanız cildiniz için yeterli geliyor. 60-125-250 gram arasında değişen boyutları var. Ben 125 gram almıştım ama beni 1 yıl kadar götürecek gibi duruyor. Yapısı yoğun oluşundan dolayı az uygulamak gerekiyor. Elde eriyen bi yapısı var. Çok sıcaklarda buzdolabında bekleyebilirsiniz.
    Faydalarına gelecek olursak temel amacı olarak bebeklerde pişik tedavisinde kullanılıyor. Ben ara sıra çıkan sivilcelerimi söndürmek amaçlı almıştım. Sivilcelerin üzerine lokal olarak uyguladım ve güzel sonuçlar aldım. İnce bir tabaka halinde uygulamak gerekiyor yoksa daha çok sivilce sorununa yol açabilir. Aynı zamanda annemde de kullandık ürünü. Güneşle stresle oluşan yüzünde belirgin kırmızılıklar vardı. Gece yatmadan uyguladığımızda sabaha yüzünün beyazladığını gördük ve hemen annem de sipariş verdi. Bunların dışında sinek ısırıklarına, cilt lekelerine, yanıklara iyi geldiği söyleniyor.

  Kısacası bir evde mutlaka olması gereken bir ürün her derde deva. Eczanelerde biraz pahalı ben trendyoldan 125 gramı 38 TL gibi bir fiyata aldım. Mutlaka bir tane edinin derim :)