Merhabalar bugün blogumda Farmasi At Kestanesi Balsamını inceleyeceğim. Her evde bulunması gereken mucizevi bir ürün. Bileğimi incittiğimde ağrı içerisinde yatarken bileğime uyguladığımda fark ettim ve paylaşmak istedim.
  İçeriğinde at kestanesi, sarı kantaron, nane, mentol ve esansiyel yağlar bulunuyor. Hem masaj hem ağrılarınızda kullanabilirsiniz. Arnika ve Biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor. At kestanesinin damar büzücü etkisi vardır ve cilt de oluşan gözenekleri kapatır. Ayrıca bacaklarda varis dolaşımlarını düzenleyip ağrıları azaltır. Fakat kesin tedavi için doktora gitmelisiniz. Tüm gün ayakta olduğunuz bir meslekte çalışıyorsanız ayaklarınız şişmeye başlar, ağırlık hissi ve arada sırada kramplar artar at kestanesini bu bölgelere düzenli olarak kullanırsanız hem sizi rahatlatacaktır hemde ağrılarınıza iyi gelecektir.

  Başlangıçta da dediğim gibi hobi işlerine uğraşırken bileğimi incittiğimi fark ettim ve tüm gece beni rahatsız etti. Sabah balsamı bileğime uygulayıp sıkıca bağladığımda etkisini gözlemledim. Mutlaka evde bulundurması gereken bir ürün. Bir köşenizde hem farmasi at kestanesi balsamı hem de sudokrem bulunmalı. Sudokrem yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Alın aldırın mutlaka evinizde bulundurun derim :)

  Yazılarımızdan devamlı haberdar olabilmek için sağdaki takip yerimizden bizi takip edebilir veya instagram gibi sosyal medya uygulamalarından da bizi takipte kalabilirsiniz. Doğal ürünlere ilginiz varsa bilgilenmek isterseniz buradan genel bilgiler kategorimize gidebilir ve işinize yarayacak bilgiler edinebilirsiniz. Kendinize iyi bakın yeni yazılarımızda görüşmek üzere :) :)