Bugün de blogumuzda Flormar Style Matic Eyeliner S07 Starry Clouds ürün yorumuyla karşınızdayım. Hepimiz hep akmayan siyah göz kalemi arayışına girmişizdir. Ve ben şimdi o arayışa çözüm sunuyorum :) Geçelim ürünümüze.


  Bendeki rengi S07. Siyah simli bir yapısı var. Simli diyince asla korkmayın simleri yumuşacık ve asla dökülme yapmıyor. Asansörlü bir yapısı var ve kaç tane kullandım ama hiçbir zaman bozulmadı. Yapısına gelecek olursak. Yumuşacık gözde kolayca kayıp rengini veriyor. Çok sıvı formda da değil bu sayede akma yapmıyor. Şu zamana kadar kullandığım ve en memnun kaldığım göz kalemi olur kendisi.
  Diğer renkleri şu an elimde olmasa da yine de bahsedeyim. Ben simli sevmem düz siyahtan vazgeçmem diyenler için S02 New Black ideal. Yine aynı formda yoğun güzel bir siyah. S03 Vıolet Avenue rengi de çok hoş koyu bir mor. Gözde rahatsız edicek bir canlılığı yok. Siyah kalemden sıkıldım ama canlı bir renk istemiyorum diyenler için ideal. Her göz rengine yakışacak bir ton. Aralarında tek memnun kalmadığım S08 Serious Green oldu. Tebeşirimsi bir yapısı var ve gözde renk vermiyor. Seçmenizi önermem.  


  Kısacası mutlaka olması gereken ürünlerden. Şiddetle tavsiye ederim :). Yazılarımdan hemen haberdar olmak için soldaki takip et yazısına tıklayıp blogumu takip edebilir böylece yeni yazılarımdan hızlıca haberdar olabilirsiniz ayrıca instagramdan da takip edip haberdar olabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize iyi bakın :)