Bugün de blogumuzun konuk ürünü Isana Cilt Bakım Kapsülleri. Her cilt tipi için biçilmiş kaftan. Elimde 4 çeşidi var.  Biliyorsunuz Isana ürünleri hem uygun fiyatlı hem de içerik olarak güvendiğim bir marka. Hele ki indirime de girmişse tadından yenmez :) Isana markasına sadece rossmanlarda ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim ürünümüze.
  Isana Pflegekapseln Perfect Tıent (Isana Perfect Tıent Bakım Kapsülü). Tüm cilt tipleri için kullanılabilir bir kapsül. Paket içerisinde 7 tane kapsül bulunuyor. Bu çeşidi zencefil ekstresi ve Argan yağı içeriyor. İlk kullanımda bile yumuşacık hissini hissediyorsunuz. Ve içerisinde E vitamini içeriyor. Cilt eşitsizliklerini giderme, yumuşaklık vadediyor. 
  Isana Pflegekapseln Antı-Age (Isana Antı Age Bakım Kapsülleri). Her cilt tipi için uygun. İçeriğinde Makadamya ve Jojoba yağı, E vitamini içeriyor. Yaşlanma belirtilerine karşı koruma vadediyor. 
  Isana Pflegekapseln Augen (Isana Göz Çevresi Bakım Kapsülleri). Kalperıane kahverengi alglerinden elde edilen bir ekstrak. İçeriğinde argan yağı ve zencefil özü bulunuyor. Göz çevresinde oluşan kırışık görünümünü azaltmayı vaadediyor.
  Isana Pflegekapseln Hydro (Isana Hydro Booster Bakım Kapsülleri). Nemsiz ciltler için uygun. Ginko ve E vitamini içeriyor. Cildi canlandırmayı amaçlıyor.

  Kapsülleri yorumlayacak olursam. Ben bayıldım. Annemin Hydro çeşidini deneyimlediğinde diğer çeşitlerini de aldım. Cildinin ışıldadığına ve canlandığına şahit olduk. İlk defa bir üründen bu kadar net bir sonuç alındığına şahit oldum. Kendim pembe olan Perfect Tıent çeşidini kullandım. Sonuç mükemmel. İlk kullanımda bile cildimi yumuşacık yaptı. İçerisinde 7 kapsül bulunuyor. Ayda bir kez bir hafta süren kür şeklinde kullanımı öneriliyor. Şu an Rossmanlarda 11 lira indirimde olması lazım. Alın aldırın mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Yazılarımdan hızlıca haberdar olmak için sol taraftaki takip et resminden takip edebilir aynı zamanda instagramdan da takip edip gönderilerimden hızlıca haberdar olabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere :)