Blogumda inceleyeceğim ürün Beaulis Disney Süet Ruj 271 Cute Kiss ve 342 Daydreamer. Bu rujlar koleksiyon olarak çıktı  ve almaya niyetlendiyseniz hemen alın derim. İndirimde görünce kırmızı rengine tutulup hemen almak istedim. Direk dış paketleri kırmızı olduğu için renkler pek anlaşılmıyor. 2 rengini aldım ve düşünüyorsanız incelemenizi öneririm. Neyse hemen yorumlarımıza geçelim 😊
  Öncelikle yapılarından bahsedeyim. Rujlar likit mat ruj değil tam olarak. Biraz nemli bir bitişi var. Ben 10 15 dk beklettim belki daha uzun sürede sabitleniyor olabilir. Kapatıcılıkları çok yüksek ve çizgilere dolma yapmıyor. Aplikatörleri aşırı kullanışlı olmasa da gayet yeterli. Biraz da renklerden bahsedelim.

  İlk olarak en sevdiğimden başlamak istiyorum. 271 Cute Kiss rengi. Şu ana kadar en sevdiğim kırmızı ruj oldu kendisi. Bence seriye adını veren renk bu olmalı. Tam bir Minnie Mouse kırmızısı. Fotoğraflardan da göreceğiniz üzere mükemmel bir kırmızı renk. Çok camlı fresh aynı zamanda feminen bir renk. Ne zaman bir kırmızı renk alsam hangi alt tonlu  olduğuna dikkat eder ve yakışıp yakışmayacağına endişe ederdim. Ama bu rujun yakışmama olasılığı yok. Kısacası bayıldım rengine.
  İkinci rengimizse 342 Daydreamer rengi. Kahve ve gül kurusu ağırlıklı bir renk. İçerisindeki kahveliği beğendim. Klasik gül kurusu renginden daha çok kahveye de kaçıyor. Makyaj severler bilirler likit mat rujlar çıktığında ilk aklımıza gelen kahve likit mat ruj Pastel 15 numaraydı. Bayıldığım bir renkti ve sanırım kaldırdılar. O rengi biliyorsanız işte onun içine bolca gül kurusu katılmış hali diyebilirim. O renge göre daha kullanışlı daha soft bir renk olmuş. Rengini beğendim ama favorim olamadı tabiki. Böyle bir renk arayanlara öneririm.Güneş Işığında                Karanlıkta


   Genel olarak değerlendirecek olursam likit mat ruj arıyorsanız bakmanızı önermem. Ama hafif nemli olsun kupkuru sabitlenmesin diyorsanız bu rujlar tam sizlik. Renkleri oldukça başarılı. Yaz aylarından beri satışta eğer beğendiyseniz elinizi çabuk tutun derim. Fiyatı da oldukça makul indirimde 7 TL ye aldım. Ve herkese de öneririm :)
 
  Beaulisin crush it ruj serisine de bakmak isterseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Veya ben Beaulisin zip it rujlarını merak ediyorum derseniz buraya tıklayarak zip it serisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca beaulisin close it likit kapatıcısına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.