Bugün de blogumda Dermapeel Doğal İpek Yüz Kesesini yorumlayacağım. Bu ara peelinglere sarmış durumdayım. Kelebek Keseyi çok sevdikten sonra yüz kesesini de incelemek istedim. Kelebek Kese yazıma da buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi de gelelim Dermopeel Doğal İpek Yüz Kesesine.
  Ürün küçük bir boyutta normal olarak. Bebek eldiveni gibi bir şekli var. İçerisine parmaklarınızı geçirip kullanabiliyorsunuz. Sıcak su buharı yaptıktan sonra, sıcak suyla yüzünüzü iyice yıkadıktan sonra ya da duşta uygulayabilirsiniz. Vücuduma biraz sert kese yapsam da yüzüme daha hassas hareketlerle yapmayı tercih ediyorum. Herhangi bir kozmetik ürünü kullanmamak gerekiyor.
  Dermopeel Yüz Kesesi cildinize peeling yaparak cilt üzerinde oluşan ölü derilerin ve cildin gözeneklerinde birikmiş olan yağ, toz ve kirin ciltten altılmasını vaadediyor. Bununla birlikte cildinizdeki kan dolaşımını hızlandırır ve yaşlanmayı geciktirir. Batık problemlerinde ve cilt eşitsizliklerini gidermede etkindir.

  Gelelim benim gözlemlerime. Öncelikle normal olarak vücut kesesindeki gibi bir deri atımı sağlayamadım. Ama cildimi baya iyi temizlediğini söyleyebilirim. Düzenli kullanımda siyah noktalar üzerinde de fayda sağlayacağını düşünüyorum. Uygulama sonrasında yumuşacık bir ciltle karşılaştım. Hele ki yağlı bir cildiniz varsa mutlaka denemelisiniz. Şu an gratis indiriminde 5 TL gibi bir fiyata düşüyor. Bence mutlaka bakmalısınız sevgili kozmetik severler :)

   Bakım kategorisine bir sürü cildinize bakım yapabileceğiniz yazılar paylaştım. Buradan kategorimize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda nasıl bir cilt tipine sahip olduğunuzu merak ediyorsanız buradan ulaşabilir cilt tipinize göre nasıl bakım yapacağınızı merak ediyorsanız o yazıma da buradan ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.