Bugün de blogumda Kelebek Kese Kalın Banyo Kesesini yorumlayacağım. Annemin ısrarıyla aldığım ve bayıldığım bir ürün oldu. Hemen başlayalım ürünümüze göz atalım.

 Yüzüme ara ara peeling yaparım sürekli. Yüzüme kullandığım peelingden de önceki yazımda bahsetmiştim. Buradan ulaşabilirsiniz. Ama vücuduma hiç peeling uygulamamıştım. Ne yalan söyleyeyim çok faydası olacağına da inanmıyordum. Ama kullanınca ölü derilerin vücudumu terk edişini izlediğimde hemen koşup stokladım. Ürünümüz selülitlerde, cilt yenilenmesinde, kıl dönmelerinde, kan dolaşımının hızlanmasında, cildin doğal rengine kavuşmasında, toksik maddelerin vücuttan atılmasında, cilt hastalıklarının önlenmesinde, yaşlanma sürecinin yavaşlamasıda etkili olduğunu vadediyor. Normal ciltler için yazıyor ama hassas ciltli bir arkadaşım da herhangi bir hassasiyet yaratmadı. 
  Kelebek Keseyi duşta suyla durulanıp kullanıyoruz. Biraz ılık ya da sıcak suyla vücudumuzu beklemekte fayda var. Eldiven gibi elimize geçirip vücudumuza biraz bastırarak masaj yapıyoruz. Vücudunuzdan ölü derilerin atılmasına şahit olmak kadar zevk verici bir şey yok 😂

  Mutlaka deneyin derim. Herkesin kullanması gereken bir ürün. Gratislerde şu an 6 TL gibi bir fiyatta kaçmaz derim.

  Cildinize nasıl bakım yapacağınızı merak ediyorsanız cilt tipine göre vücut bakıma bakabilir (buradan ulaşabilirsiniz) ayrıca hangi cilt tipine sahip olduğunuzu merak ediyorsanız Hangi Cilt Tipine Sahipsiniz ? yazımdan ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımdan haberdar olmak için blogumu mobildeyseniz aşağıdaki logodan masaüstüneyseniz sağ taraftaki logodan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bizi sosyal medya üzerinden takip etmeyi de unutmayın 😅 Bir sonraki yazım da görüşmek üzere kendinize iyi bakın...