Beaulis zip it likit mat ruj,Beaulis zip it

  Bugün blogumda Beaulis Zip It serisinin 276 Light Coral Likit Mat Ruj, 303 Poison Apple, 305 Juliet renklerini yorumlayacağım.  Öncelikle tek kelimeyle mükemmel renkler. Şu an bir gratiste bu yazıyı okuyorsanız hemen doldurun sepetinize. Renkler muhteşem. Çok rujum var almasam mı diye tereddüt ederken şimdi gözüm diğer renklerinde. Hadi rujlarımızı inceleyemeye başlayalım.


Beaulis zip it yorum,Beaulis ruj

  Öncelikle yapısından kalıcılığından bahsedeyim. Çok hızlı kuruyan tam olarak matlaşan bir ruj. Kadifemsi bir dokusu var. Herhangi çizgilere dolma tarzı bir sorun yaşamadım. Aplikatörü de oldukça kullanışlı. Kırmızı ruj severler bilir oldukça zahmetlidir. Ama herhangi bir sorun yaşamadım. Rujun tek eksi yönü pek kalıcı değil. Bi şeyler yiyip içtiğinizde çabuk gidecek türden.

  İlk rengim 276 Light Coral. Mükemmel bir nude renk. Nude ruj hastası biri olarak bu kadar kendime yakıştırdığım sevdiğim bir renk olmadı. Her tene yakışacak cinsten. Diğer nude renkler gibi dudağı ölü gösterimiyor tatlı bir canlılık veriyor. Günlük kullanım için biçilmiş kaftan. Rengimiz şeftali pembe arası bir renk. Şiddetle öneririm.

276 Light Coral


  İkinci rengim 303 Poison Apple. Diğer Disney Suit serisinin 271 Cute Kiss rengiyle çok benzer. buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Çok kendini belli eden patlayan bir kırmızı. Cute Kiss'e göre daha mat bitişli. Mor alt tonlu bir kırmızı.


303 Poison Apple


  Üçüncü rengimiz 305 Juliet. Ben koyu bir ruj istiyorum. Ama daha sakin kendini belli etsin ama çok da göze çarpmasın diyorsanız tam size göre. Koyu bir gül kurusu. Her tene yakışacak bir renk. Herkesin mutlaka edinmesi gereken kurtarıcı bir ruj.


305 Juliet


           Güneş Işığında               Karanlıkta                       


  Diğer renklerde de gözüm var. Nude Peach rengini dayanamayıp alıcam gibi 😂 Gratislerde indirim zamanlarında 11 TL gibi bir fiyata bulabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de mükemmel renkleri var. Herkese öneririm düşünmeden alın :)  

  Beaulisin crush it serisini merak ediyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Beaulisin likit kapatıcısına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.