Bee Beauty Organik Sertifikalı Gece Kremini yorumlayacağım bugün blogumda. Uygun fiyatlı nemlendirici arayışımda bir şans vermek istedim. Organik oluşu ve ölmez çiçeği bulundurması sebebiyle atladım tabiki. Ama aşırı memnun kaldığım söylenemez. Gelelim yorumlarıma :)
  İçeriğine gelecek olursak Ölmez Otu Çiçeği Yağı ve Misket Limonu bulunuyor. Misket Limonu gözeneklerin temizlenmesine ve cildin yenilenmesine yardımcı oluyor Aromaterapi ile ilgili bir seminerde ölmez otu çiçeğinin kırışıklıklar üzerinde etkili olduğunu öğrenmiştim. Bir kremde de okuyunca denemek istedim. 
  Öncelikle cildim karma. Duştan sonra geceleri yüzümü nemlendirip öyle uyurum. Daha uzun gözlemlerimi paylaşabilmek için yazıya ara verip daha çok gözlemledim. Ve sonuç baya kötü. İlk zamanlar sivilcelerimi başka nedenlere bağladım. Sonra siyah nokta sivilce probleminin devam ettiğini gördüm. Kreme ara verip tekrar başladığımda yine sivilcelenme gözlemledim ve emin oldum. 

  Kuru ciltler konusunda faydalı olup olamayacağı yönünde pek bir fikrim yok. Ama şu zamana kadar cildime en kötü gelen nemlendirici oldu. Benim favorim aleo verayla kendime getirdim cildimi. Buradan ulaşabilirsiniz. Yani kısacası tavsiye etmem. Bir sürü alternatif varken bakacağınız son seçenek olsun :)

  Kendi cildinizin hangi tipte olduğunu merak ediyorsanız buradan hangi cilt tipine sahipsiniz yazıma ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda cilt tipinize göre yapmanız gereken bakım yazıma da buradan ulaşabilirsiniz. 

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.