Bugün yeni kullanmaya başladığım ve yorumlayacağım ürünüm Botanica Comfort Keratin Yağı ve Botanica Comfort Argan Yağı. Öncelikle kararsızsanız hemen koşup alın. Şu zamana kadar en sevdiğim saç ürünü oldu kendisi. Yıpranmış boyalı saçlarımın ilacını buldum diyebilirim. Trendyolda gezerken en favori ürünlerde görüp denemek istedim. Keratin yağıyla başladım daha ilk kullanımda etkisini görünce indirimde hemen argan yağlı olan ikili setini aldım. Çok uzatmadan incelemelerimize başlayalım.


  Öncelikle şişesi çok şık. 100 ml gibi uzun zaman götürecek bir boyutta geliyor. Serum yapısında olduğu için de ortalama 2-3 pompa yeterli oluyor. Ürünün gönderiminde en sevdiğim özelliği şişesinin kapaklı gelmesiydi. Yanına pompayla gönderiyorlar. Benim gibi sürekli yolculuk yapan biri için ideal. Kapağını açıp pompayı kendiniz yerleştiriyorsunuz. Yolculuklarda dökülme şansı yok.

  Yapısına gelecek olursak dediğim gibi serum formunda. Ve saçta ağırlık yapmıyor. Duştan sonra nemini aldırdığım saçıma argan ve keratin yağını karıştırarak uyguluyorum. İkisinin de kokusu müthiş. Keratin Yağı beyaz saydam formda, argan yağı ise pembe saydam bir formda.

  İlk kullanımdan itibaren saçlarımın yumuşacık olduğunu gözlemledim. Hiçbir saç ürününde tek kullanımda bir sonuç gözlemleyemezsen bu ürün beni baya şaşırttı. İnanılmaz sevdim. Saçlarım elime alıp sıktırdığımda çatur çutur sesler geliyorken artık eser yok.
  İlk olarak keratin yağını 55 lira gibi bir fiyata aldım. Daha sonra trendyolun en uzun gece indirimlerinde argan ve keratin yağı setini 60 lira gibi inanılmaz bir fiyata aldım. Sağlıklı saçlar için herkese tavsiye ederim. Mutlaka alın aldırın :)

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.