Bugün de inceleyeceğim ürün Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı. Yine trendyol fenomenlerinden kendisi. Çok güzel yorumlar okuyunca denemek istedim. 

  Aslında uzun süre tırnak kırılması sorunu yaşamıyorum. Eskiden yaptığım doğal kür sayesinde. Ürün almak istemeyenler için beklemede kalın sizlere mükemmel bir tarifler gelicem. Ama üşengeçlikten yapmayı bıraktığım için tırnaklarımda soyulmalar ve kırılmalar gözlemlemeye başladım ve bu ürüne şans vermek istedim. Gelelim Ürünümüzü detaylarına.
  Ürünümüzün vaadleri:
- Tırnakları güçlendirmeye ve sağlıklı uzamasına,
- Tırnak etlerini pürüzsüzleştirmeye yumuşatmaya,
- Ellerin ve tırnakların korunmasını, bakımını ve nemlendirmesini sağlamaya,
- İçerdiği mentol sayesinde istenmeyen kokuları gidermeye yardımcı olur.
  Ürünümüz vazelin kıvamında. Katı ama ele alındığında yumuşuyor. Aslında ilk kullandığımda vazelinden farkı yok mu acaba faydalı olur mu diye şüpheye düşmüştüm. Ama daha ilk kullanımda beni mutlu eden bir ürün oldu. Vazelinden yapı olarak en büyük farkı ciltte emilmesi. 5-10 dakika içerisinde emiliyor. Yani mutlaka gece yatarken sürüp ele eldiven giyme gibi uğraşları yok. Gün içinde sürüp kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

  Hem ellerimde hem de ayak bakımında kullandım. Tırnaklarımın sertleşti ve kırılma sorunlarımın önüne geçti. Tırnak etlerim yumuşacık oldu. El ve ayak bakımında da baya memnun kaldım. Yazın sandalet, terlik kullanımından kaynaklı ayaklarımda kuruluklar vardı. Ama inanılmaz bir nemlenme gözlemledim. Ellerimdeki çatlamalar ve kızarıklıkların da önüne geçtim. Tüm el ayak problemlerime ilaç gibi geldi. 

  Gerçekten aşırı memnun kaldığım ve iyi ki aldım dediğim bir ürün oldu. Herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı alabilirsiniz :).

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.