Bugün yorumlayacağım ürün Urban Care Macadamia & Keratin Durulanmayan Bakım Kremi. Bu aralar saç bakımıyla kafayı bozmuşken bu ürüne de şans vermek istedim. Kuru ve boyalı saçlarım var. O yüzden çok bakım ihtiyacı var saçlarımın. Durulanan ürünlerden ziyade durulanmayan ürünlere daha çok güvenim var açıkçası. Şimdi gelelim bu saç bakım kremimizin yorumlarına.
  İçerisinde Macadamia Yağı ve Keratin bulunuyor. Macadamia Yağı yıpranmış , çok işlem görmüş, dolaşan ve elektriklenen saçlara parlak ve yumuşak olmasını sağlıyor. İçerisinde silikon ve paraben içermiyor.

  Islak ve nemli saç uçlarına uygulanıp durulanmadan kullanıyoruz. Saç kremleri en sevdiğim saç ürünlerinin başında geliyor. Bu üründe de sevdiğim yoğun yapısına rağmen saçta ağırlık yapmaması. Saçlarıma yumuşaklık parlaklık sağladı. Çok mükemmel bir etkisi olduğunu söyleyemem ama vaadlerini yerine getiren bir ürün.

  İndirim zamanı 20-30 lira civarına düşüyor. Durulanmayan bir saç kremi arayışındaysanız şans verebilirsiniz :)

  Saçlarınız için saç bakım yağı arıyorsanız buraya tıklayarak botanica comfort argan yağı ve keratin yağına ulaşabilirsiniz ayrıca Saçlarınız için başka bir krem merak ediyorsanız buraya tıklayarak lorealin mucizevi yağ saç güzelleştirici kremine ulaşabilirsiniz. Aynı zaman da saçlarım dışında ayaklarıma da bakım yapmak istiyorum derseniz buraya tıklayarak lapitakın ayak bakım kremine ulaşabilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.