Bugün blogumda yorumlayacağım ürünler Excipial Hydro %2 Emülsiyon ve Excipial Lipo %4 Emülsiyon. Mükemmel bir dermokozmetik ürünüyle karşınızdayım. Uygun fiyatlı temiz bir nemlendirici arayışındaysanız doğruca istikamet eczane.

  Eczacılık öğrencisi olduğum için canlı ders sırasında karşılaştım bu ürünle ve hemen deneyimledim. Hele de kuru cilt probleminiz var ve hiçbir nemlendirici size yetmiyorsa mutlaka denemelisiniz. İçeriğindeki üre ve su oranına göre 2 çeşidi bulunuyor. Onlara değinmeden önce ürenin cildimize yararlarına göz atalım.

 Ürenin Cilde Faydaları:
-Cildin su tutma kapasitesini arttırarak nem seviyesini arttırır.
-Ölü hücrelerden oluşan cildin sert tabakasını yumuşatır.

  Ürünümüz iktiyozis (balık pulu görünümündeki kuru cilt hastalığı), kserodermalkserozis (kuru cilt), atopik egzama, asteatotik egzama gibi kronikleşmiş kuru cilt durumlarının eşlik ettiği deri hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

  Excipial Lipo ve Hydroyu sadece yüze değil tüm vücuda uygulayabilirsiniz. Çok iyi bir vücut losyonu olarak da kullanabilirsiniz. Sertleşmiş topuk dirsek gibi bölgelerde de güzel sonuçlar alabilirsiniz.   Şimdi gelelim benim yorumlarıma. Excipial Hydro Emülsiyonu kendim kullanmak için aldım. Cildim karma ve aslında sivilce yapmasından korkuyordum. Ama hiç beklediğim gibi olmadı. Diğer çeşidine göre daha hafif su bazlı bir ürün. Cildiniz normal ve karmaysa kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kozmetik mağazalarından içeriğini bilmediğiniz ucuz nemlendiriciler yerine tercih edilebilecek mükemmel bir ürün. 
  Excipial Lipo Emülsiyonu annem için aldık. Kuru ciltlerin tercih edebileceği yağ bazlı bir nemlendirici. Kullandığı nemlendiriciler yetersiz gelirken bu üründen baya memnun kaldı. Emilme konusunda da cildinizde yağ gibi kalmıyor cildiniz kuruysa kolaylıkla emiliyor. Ama cildiniz kuru değilse ağır gelebilecek bir ürün. 

  Sonuç olarak baya memnun kaldık. Hem uygun fiyatlı hem güvenilir. 200 ml boyutunda ve baya bereketli. Eczanelerden 20-25 lira gibi bir fiyata bulabilirsiniz. Ben memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.

 Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.