Bugün blogumda Ogx Yenileyici Argan Oil of Morocco 100 ml ürününü yorumlayacağım. Uzun bir aradan sonra mükemmel bir saç yağıyla karşınızdayım. Arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştığım bu ürünü de şiddetle tavsiye ediyorum. Hemen vakit kaybetmeden ürünümüzden bahsedeyim. İçeriğinde argan yağı ve ipek proteini bulunuyor. Argan yağı içeriğindeki E vitamini sayesinde yıpranmış saçları onarmaya yardımcı oluyor. İpek proteini sayesinde de saçtaki elektriği gidermeye yardımcı oluyor.  Yağ formunda ve 100 ml boyutunda bir ürün. Çoğu saç yağı gibi baya da bereketli. Ben nemli saçıma duştan sonra uyguluyorum. İsterseniz duştan önce bolca uygulayıp maske gibi bekletip tıklayabilirsiniz. Kokusunu yoğunluğunu çok beğendim. Saçlarımı yumuşacık yapıp yoğun bir nemlendirme sağladı. Kuru ve yıpranmış saçlarımı yatıştırdı. Belki yağlı saçlar için yoğun bir ürün olabilir. 

  Bir daha alacağım ve memnun kaldığım bir ürün oldu. Çok sevdim ve herkese ürünü öneririm. Siz de kuru ve yıpranmış saçlardan şikayetçiyseniz gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.