Bugün blogumda Pierre Cardin Precise Eyeliner Waterproof ürününü yorumlayacağım. Aslında bayadır uzak olduğum için şaşırdığım bir marka oldu. Gratislere yeni gelmeye başlamış bir marka. Çok çok sevdiğim Nyx Eyeliner Epic Ink eyelinerı kaybedince uygun fiyatlı bir eyeliner almak istedim. Bakalım ürünümüzün detaylarına.
  Ürüne bakmak isteyenler için dış paketi bu şekilde. Sanırım bir de dipliner seçeneği var. Üzerinde ürünün Waterproof olduğu yazıyor ama ben çok suya dayanıklı olduğunu düşünmüyorum. Kolayca makyaj temizleme ürünü olmadan çıkarabildim.


Güneş Işığında
Karanlıkta


 Eyelinerımızın rengi siyah fakat çok vurgulu bir siyah olduğunu düşünmüyorum. Resimde çok belli olmasa da hafif silik bir siyah olduğunu düşünüyorum. İlk sürüşte kuru gibi gelmesine rağmen sonrasında kendine geldi ürün.
  Kalıcılık olarak orta seviye diyebilirim. Far bazı kullandığım için akma sorunu yaşamadım. Gün sonunda kuyruk kısmında hafif bir bozulma gözlemledim. Çok kalıcı olduğunu düşünmüyorum. Ama hemen de silinip akma yapacak bir ürün değil.
  Sonuç olarak ürüne nötr hissediyorum. Eğer daha çok bütçeniz varsa başlangıçta bahsettiğim nyx ürününü tercih edebilirsiniz. Ama fiyat performans açısından beklentimin daha üstü bir ürün oldu. Şu an benim için vazgeçilmez bir ürün değil ama eyeliner kullandığım günlerde işimi görüyor. Ürünümüze online alışveriş sitelerinden ve gratislerden ulaşabilirsiniz :)

  Yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya mobildeyseniz alt tarafa sürüklediğinizdeki logodan, masaüstündeyseniz yan taraftaki logodan blogumuzu takip edebilirsiniz.